/درباره ما
درباره ما۱۳۹۷-۱۱-۸ ۱۲:۱۶:۰۶ +۰۰:۰۰

درباره کــــادی

تاریخچه

کادی آمیزه ای از دانش ، تجربه و فن آوری پیشرفته تولید …

کادی فعالیت خود را از سال 1386 شمسی آغاز نمود. طی سالهای اخیر با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن اروپایی اقدام به تغییر در خط تولید خود کرده و محصولاتی استاندارد و با دوام برای خریداران گرامی تولید نمود.

بیش از یک دهه فعالیت همراه با پیشرفت همه جانبه در تولید مبلمان اداری و خانگی کادی را بسوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخت. مسیر این گروه را تا جایی هموار کرد که هم اکنون در فضایی به مساحت 5۰۰۰ مترمربع  در کنار تیم خوش فکر و طراحان زبده و با تجربه به فعالیت می پردازد.

توسعه و تحقیق

توسعه و تحقیق و نوآوری، خلاقیت در طراحی …
کادی جایگاه ممتاز خود را در پرتو تحقیق، تجربه، کیفیت و خدمات بدست آورده است. خلاقیت در طراحی و رعایت اصول ارگونومی بعنوان اساس حرکت پیشروانه و مستمر با کادی همراه است. تخصص ما خلق محیط های بی نظیر همراه با زیبایی و نوآوری می باشد. این موفقیت به دلیل سادگی، زیبایی و انعطاف پذیری خاصی است که محصولات کادی برای کاربران خود به ارمغان آورده است.

خط مشی کیفی

زیبایی ، استحکام ، کیفیت، ایمنی ارزشهای اساسی کادی …
کادی کیفیت را در بکار گیری مواد اولیه دارای استانداردهای جهانی، کنترل های دقیق کیفی در ایستگاههای تولیدی و سیستم تولید با دانش روز، همراه با نگرش حفظ محیط زیست را همواره خط مشی خویش قرار داده است.
در این راستا ره آورد تلاشهای مستمر گروه صنعتی کادی، اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر ISO9001-2018 بوده است. گروه صنعتی کادی خط مشی کیفی خود را به قرار زیر اعلام میدارد:

  • ارتقاء رضایت مشتریان

  • بهبود مستمر در عرصه تولید محصولات

  • بهبود سطح آموزش و آگاهی پرسنل

خدمات

خدمات قبل و بعد از فروش، احترام به مشتری…
کادی خدمتگزاری به مشتری را در کلیه مراحل، سرلوحه خویش قرار داده است. تمام محصولات این شرکت دارای قابلیت های منحصر بفرد زیادی از جمله سادگی ، زیبایی، استحکام، قطعات پیش ساخته، نصب راحت و آسان و کاملاً مدولار می باشد. محصولات توليد شده این شرکت با بهترین قطعات و مواد اولیه تولید می گردد و دارای بالاترین استانداردهای فنی و طراحی می باشد.

  • ارائه خدمات پس از فروش 5 سال

  • گارانتی کلیه محصولات 3 سال

آیا سوالی دارید؟

رضایت شما موفقیت ما را تضمین می کند

ساعت کار فروشگاه

شنبه تا پنج شنبه

19:00 ~ 09.00